Wyszukaj:
Nasz siding jest odpowiadający najwyższym standardom produkcyjnym, dostępny w bardzo korzystnej cenie. Podbitka i podsufitka dachowa.
Okna praktyczne i zarazem proste rozwiązania tego systemu oraz bardzo dobra jakość wykonania gwarantują wysoki komfort i dużą łatwość użytkowania.
System rynny ciągłe został wprowadzony w USA, a następnie przez różne firmy w innych krajach jako jeden z najlepszych systemów odwadniających.
Kostka, płyty, krawężniki z granitu. Granit, kostka granitowa Kęty, Oświęcim.
Logowanie:      Użytkownik: Hasło:      Rejestracja

SIDING - SIDING - elewacja

Zapraszamy do naszych biur handlowych

Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:Elewacja Siding to nowoczesny sposób wykończenia elewacji zewnętrznej oraz warstwa wykończeniowa w systemie docieplania ścian zewnętrznych. Posiada duże walory estetyczne, jest bardzo łatwy w montażu oraz praktyczny w eksploatacji.
Elewacja siding nie zbutwieje jak drewno i nie zardzewieje jak metal. Royal Siding odporny jest na wpływy mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne. Jego kształt i konstrukcja połączeń gwarantują szczelność na przenikanie wilgoci do wewnątrz, przy jednoczesnym umożliwieniu “oddychania” ściany. Instalacja tego typu elewacji praktycznie likwiduje potrzebę jakiejkolwiek konserwacji. Okresowe umycie sidingu wodą z detergentem doskonale likwiduje wszelkie zabrudzenia i przywraca nowy, czysty wygląd.
Siding występuje w bogatej gamie kolorystycznej. Oferta obejmuje również niezbędne do wykonania elewacji systemowe elementy wykończeniowe, dzięki którym elewacja zyskuje perfekcyjny i bardzo estetyczny wygląd.


Siding Grandform
Powierzchnia paneli ozdobiona delikatnymi żłobieniami w formie słojów drewna oraz wyraźne wgłębienia dodające cienie nadają temu rodzajowi sidingu oryginalny i niepowtarzalny charakter.
kolorystyka:
white, linen, beige, sand, wicker, clay, taupe, sterling, gray, blue/gray, yellow, peach

Siding Boryszew
Panele produkowane w dwóch rodzajach: Premium i Standard
kolorystyka Standard:
biały, kremowy, beżowy, miętowy
Cennik


Zapraszamy do naszych biur handlowych

Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail: